Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Wisiorek "Moon Stag" - "Księżycowy Jeleń" seria: The Greenwood

Duży, efektowny wisior w kolorze bardzo ciemnego, matowego srebra. Zawieszka ma kształt głowy jelenia o mocno rozgałęzionym porożu, na którym spoczywa okrągły, błękitny księżyc. Wisior zainspirowany jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.


Wymiary:

Zawieszka: wysokość 5,0 cm, maksymalna szerokość 2,4 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50 cm.

Kolor:

bardzo ciemne, starzone srebro, matowe + czarny, pleciony rzemyk


Biżuteria sztuczna, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka-opis w języku angielskim:


Księżycowy Jeleń - Talizman: Mistyczna Siła

Potężny Jeleń o porożu ukoronowanym tarczą księżycową Cesarzowej Nocy. W pradawnym lesie poroże jelenia - rozłożyste jak gałęzie Greenwood - rozrastało się na wysokość i szerokość wraz z jego życiową siłą.


Chcesz dokupić osobno łańcuszek np. o długości 40 cm lub 65 cm? Zajrzyj do działu z łańcuszkami: ŁAŃCUSZKI


moonstag - jeleń i księżyc - biżuteria gotycka, magiczna, talizman


Praca z talizmanem:


Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.


Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury.

Kontynuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...