Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Wisiorek "Acorn Faerie" - "Dębowa Wróżka", seria: The Greenwood, talizman na nowy początek


Wisior w kolorze bardzo ciemnego, starzonego srebra. Zawieszka przedstawia malutką kobiecą postać leżącą na gałązce dębu. Obok wróżki z gałęzi wyrasta żołądź, ozdobiony dużym, zielonym kryształem.

Seria naszyjników "The Greenwood" zainspirowana jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.WYMIARY:

Zawieszka: wysokość 4,5 cm, szerokość 3,5 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50,0 cm.

Kolor:

- zawieszka: kolor ciemny, matowy srebrny

- czarny, pleciony rzemyk

- jasno-zielony kryształek


BIŻUTERIA SZTUCZNA, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z angielskiego stopu biżuteryjnego - pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka - opis w języku angielskim:


Dębowa Wróżka - Talizman: Płodność, Równowaga i Nowe Początki


Magiczni ogrodnicy leśni zbierają i sadzą żołędzie dębu tam, gdzie będą się dobrze rozwijać, i w ten sposób utrzymują równowagę lasu.

Będąc sprzymierzeńcami ludzi, użyczają swoje zielone palce do pracy.Praca z talizmanem:


Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.


Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury.


Kontynuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.