Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Wisiorek "Elf Heart" - "Elfie Serce" seria: The Greenwood

Duży, efektowny wisior w kolorze ciemnego, matowego srebra. Zawieszka ma kształt serca ułożonego z kwiatów, na którym siedzi piękny Elf z szeroko rozłożonymi skrzydłami. Wisior zainspirowany jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.


Wymiary:

Zawieszka: wysokość 4,0 cm, maksymalna szerokość 5,0 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50 cm.BIŻUTERIA SZTUCZNA, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka-opis w języku angielskim:


Elfie Serce - Talizman: Szczęście i Miłość

Klany Leśnych Elfów, pięknych i jasno lśniących istot, tkają magiczne zaklęcia w girlandy wiecznie żywych kwiatów. Popierają posiadanie czystego serca i czystych uczuć, wspierają swoją energią odnalezienie Szczęścia i Miłości.


serce elfa - elficka bizuteria gotycka, magiczna, talizmanyPraca z talizmanem - aktywacja talizmanu:


Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.


Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury. Kontynuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...