Tablice ouija

Tabliczka do seansów wywoływania duchów, tablica ouija - co to właściwie jest?

Tablica do seansów spirytystycznych to jeden z bardziej tajemniczych magicznych przedmiotów i budzący wiele, wiele emocji. Ouija to po prostu tabliczka z literami, cyframi, słowami ”Yes”, “No”, “Hello” oraz “Good Bye”. Do tablicy może być dołączony pasujący wskaźnik, ale w przypadku jego braku można posłużyć się równie dobrymi zamiennikami, np. kieliszkiem czy talerzykiem.

Tabliczka do rozmowy z duchami - jak działa? magia, magiczne figurki, dekoracje i magiczne przedmioty

Podobno przesuwając po tabliczce ouija wskaźnikiem, można odczytać wiadomości z zaświatów. Oczywiście należy stosować się do specjalnych zasad. Wokół oujia urosły legendy i nakręcono sporo filmów o tej tematyce, które oczywiście można odnaleźć w dziale z horrorami. W naszej ofercie oprócz tablic z różnymi rysunkami i krojami liter, znajdziesz również figurki kota, szkatułki oraz czaszki ozdobione podobnie jak tabliczki ouija. Ouija to także dekoracja, którą raczej nie pogardzi żaden fan horrorów, no i nie przejdzie obok niej obojętnie żadna mroczna duszyczka.

Jak używać tabliczki duchów?

Odpowiedzialnie. Nie jest to zabawka dla dzieci, zdecydowanie jest to przedmiot budzący wiele emocji i  kontrowersji, więc przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Nie korzystaj z niego będąc pod wpływem alkoholu. Zawsze zachowaj BHP pracy z tablicą oiuja - bardzo ważne jest odpowiednie zakończenie seansu, czyli podziękowanie, pożegnanie się z duchami, które przybyły i odesłanie ich tam, skąd przybyły.

Jaką tablice ouija do wywoływania duchów wybrać?

Tu spokojnie możesz się kierować swoim własnym gustem estetycznym. Wygląd tablicy nie wpływa w żaden sposób na jakość seansu, każda tablica zadziała. Wybierz po prostu taką, jaka najbardziej będzie zgodna z twoim gustem, aby wejść w seans i trans z dobrym nastawieniem. Oczywiście magiczne znaki czy zwierzęta mocy mogą działać jak amulety ochronne.

magiczne przedmioty, magiczne dekoracje, magiaJak wywoływać duchy, jak powinien wyglądać seans?

Przygotuj najpierw spokojne miejsce, gdzie nikt nie będzie przeszkadzał. Zadbaj o to, żeby wyłączyć wszystkie urządzenia, które mogą zakłócić nagle ciszę. Wyciszenie możesz uzyskać dodatkowo np. zasłaniając zasłony, żaluzje. Zadbaj o spokojny nastrój i lekki mrok.

Przygotuj różne przedmioty, które będą pomocne przy zamanifestowaniu obecności duchów, np:

- zapalone świece, których płomień będzie się mógł poruszać w różne strony

- rozżarzone kadzidełka, z których będzie się snuć dym, a by obserwować ruch tego dymu

- powieszone luźno firany, aby można było ujrzeć nagły przeciąg.

Tu oczywiście można wymyślić jeszcze wiele przydatnych rzeczy do obserwowania manifestacji, można pokombinować. Np. termometr, aby sprawdzić temperaturę pomieszczenia, czy się nagle nie wychłodziła itd. itp.

Wezwij duchy bardzo konkretnymi sformułowaniami. Zadaj jasne, niezbyt skomplikowane pytania. Na wskaźniku może trzymać ręce jedna osoba lub kilka na raz. Jeśli chcesz zakończyć seans - pamiętaj o wyraźnym pożegnaniu się z duchami i energiami.

 

magicze dekoracje, magiczne przedmioty i magiczne figurki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl