Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 28.00 PLN

Tablica do rozmowy z duchami - tabliczka ouija "Pentagram" Nemesis Now


Plansza "Pentagram" służąca do rozmowy z duchami, zaprojektowana przez Lisę Parker. Wykonana z wytrzymałej płytki drewnianej MDF. Ozdobiona pośrodku obrazkiem przedstawiającym pentagram prosty i zapaloną świecę oraz celtyckimi węzłami w rogach. Obrazek nadrukowany jest na materiale o widocznym splocie, płytka pokryta jest tym materiałem. Dzięki temu plansza ma ciekawą fakturę.

Do kompletu załączony jest pasujący do kompletu, okrągły wskaźnik.Tabliczka OUIJA to deska albo plansza wykorzystywana podczas seansów spirytystycznych, służąca do ułatwienia nawiązania kontaktu z zaświatami, duchami, z istotami z innych wymiarów. Jest to tablica z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane (przez ducha lub osobę trzymającą wskaźnik – często używany jest zamiast niego odwrócony do góry dnem kieliszek) tworzą wyrazy tworzące odpowiedź na pytania zadawane przez członków seansu spirytystycznego.WYMIARY:

tablica: 36,0 cm x 36,0 cm, średnica wskaźnika 10,0 cm

Materiał:

płyta pilśniowa (MDF) o grubości ok. 7 mm, pokryta materiałem z nadrukowanym obrazem

Opakowanie:

pudełko tekturowe z kolorowym nadrukiemWysoka jakość, solidne wykonanie gwarantowane przez angielską markę Nemesis Now.
Tablica ouija do seansów spirytystycznych - instrukcja użytkowania:


  • W seansie zazwyczaj uczestniczy od 1 do 5 osób, każdy uczestnik powinien lekko oprzeć palce wskazujący i środkowy na wskaźniku. Jeśli w seansie uczestniczy medium, to wystarczy, ze tylko ono oprze palce. Na samym początku należy uprzejmie zapytać, czy w pobliżu znajdują się jakieś duchy, które zechcą przemówić.
  • Zawsze należy zadawać po jednym pytaniu na raz, a wszyscy uczestnicy muszą się na nim skupić.
  • Wskaźnikowi należy pozwolić swobodnie poruszać się z własnej woli. Jeśli nastąpi połączenie z duchem wskaźnik powinien zacząć poruszać najpierw powoli, a następnie coraz szybciej, może odpowiedzieć krótko używając tylko słów tak/nie lub sformułować pełną odpowiedź dla Ciebie.
  • Po zakończeniu rozmowy z duchem należy zamknąć seans. Odbywa się to poprzez podziękowanie duchowi, uprzejme poproszenie go o zakończenie rozmowy oraz o opuszczenie pomieszczenia. Należy również przesunąć wskaźnik na słowo "Goodbye", czyli pożegnanie. Następnie należy wskaźnik zdjąć z tablicy i odłożyć go z dala od planszy. Tak też należy go przechowywać - odłożonego z planszy.
  • Tablica nie powinna być wykorzystana przez osoby poniżej 18 roku życia lub będące pod wpływem alkoholu.
  • Tablica ouija to nie zabawka.Sceptycy seansów spirytystycznych twierdzą, że to ktoś z obecnych zawsze popycha wskaźnik. Jest to oczywiście możliwe i na pewno się zdarza. Natomiast zwolennicy magicznych seansów tymczasem uważają, że to przywołany duch kieruje palcami osób, gdyż czasami tablica ujawnia fakty, których nikt z obecnych nie mógł znać... Trzeba też zaznaczyć, że żyje na świecie sporo osób o zwiększonej wrażliwości i większych możliwościach percepcji niż tzw. "przeciętny zjadacz chleba". I mogą ją jeszcze bardziej poszerzać dzięki ćwiczeniom.TABLICA OUIJA jest najpopularniejszym sposobem kontaktu z inną sferą, ze światem duchów lub przynajmniej jest uważana za umożliwiającą taki kontakt. Istnieje mnóstwo relacji z seansów z jej użyciem. Co ciekawe, osoby które brały w nich udział często przestrzegają innych przed podobnymi doświadczeniami. Pokusa jest jednak dla wielu zbyt silna... Już nawet nie sama chęć jej używania, ale jej posiadania dla wielu osób jest kusząca.Wierzyć czy nie wierzyć?

Zawsze warto jednak zachować maksymalne środki bezpieczeństwa. Na pewno nie zaszkodzą. Przywołanego ducha należy zapytać trzy razy, czy jest dobrym duchem. Dopiero za trzecim razem powie prawdę. Nigdy nie należy prosić ducha o udowodnienie jego obecności i „mocy” poprzez przesuwanie przedmiotów w pomieszczeniu lub gaszenie świec. Może to otworzyć przejście między sferą duchów i naszym światem, do czego nie wolno dopuścić. Przybycie ducha zazwyczaj objawia się nagłym chłodem w pomieszczeniu. Zawsze należy podziękować za kontakt i poprosić ducha o spokojne odejście tam, skąd przybył bez krzywdzenia nikogo.

Warto trzymać się tych zasad!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...