Portfele, portmonetki

Portfele z czaszkami w mrocznym, gotyckim stylu

Portfele i portmonetki, ale nie takie zwyczajne, przeciętne i nie takie same jak wszędzie. Na pewno porządnie wykonane i wytrzymałe, bo to zapewnia angielska marka Nemesis Now, a do tego całkowicie wyjątkowe. Portfele z magicznymi obrazkami, dodatkowo wytłaczane, dzięki czemu zdobienia są wypukłe, z efektem 3D. Fantastyczne smoki, zdobienia w kształcie magicznych znaków, czarownice, wilki, pentagramy, czyli wszystko czego potrzeba, aby uzyskać +100 punktów do najbardziej magicznego wizerunku ;)

Portfele i portmonetki magicznie ozdobione

Do stylizacji mrocznej damy czy wiedźmy pasuje wiele dodatków z naszego magicznego sklepu. Także i portmonetki i portfele ozdobione magicznymi obrazkami w stylu Gothic & Dark Fantasy, ze smokami, magicznymi kotami czy czaszkami. Taki portfel będzie dobrze pasował do torby z podobnym nadrukiem.

A jeśli szukasz prezentu w magicznym czy rockowym stylu, to tego typu portfel sprawdzi się doskonale. Będzie to na pewno upominek z efektem wow, bo każdy z nich wygląda nieziemsko, a do tego to po prostu porządna portmonetka na pieniądze, do praktycznego wykorzystania na co dzień. 

Gdy podarowujesz komuś portfel na prezent, to pamiętaj o pewnym przesądzie. Włóż do niego grosik, aby nie był pusty i zawsze był pełen pieniędzy :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl