Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Wisiorek "The Stag Lord" - "Jeleń Władca Lasu", seria: The Greenwood, amulet ochronny


Wisior w kolorze bardzo ciemnego, starzonego, matowego srebra. Zawieszka przedstawia głowę jelenia o mocno rozbudowanym porożu, dość nietypowym, bo porośniętym liśćmi dębu. Pośrodku poroża umieszczony jest zielony kryształ.

Seria naszyjników "The Greenwood" zainspirowana jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.WYMIARY:

Zawieszka: wysokość 5,5 cm, szerokość 4,5 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50,0 cm.

Kolor:

- zawieszka: ciemne, matowe srebro

- czarny, pleciony rzemyk

- ciemno-zielony kryształek


BIŻUTERIA SZTUCZNA, szczegółowe wykonanie. Produkt angielskiej marki.

Wisior wykonany jest z angielskiego stopu biżuteryjnego - pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka - opis w języku angielskim:


Wisior The Stag Lord "Jeleń Władca Lasu" - Amulet ochronny


Pan Zielonego Lasu - pierwotny Jeleń czuwa nad wszystkimi mieszkańcami lasu.

Żadna krzywda, materialna czy magiczna, nie spotka tych, którzy noszą jego symbol i trzymają go w swoich sercach.Praca z talizmanem:


Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.


Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury.


Kontynuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.


Napisz opinię
2021-05-17 18:00:10 - Daniel

Kształt jelenia dokładnie wykonany. Bardzo dobry i sympatyczny kontakt z Panią Zuzanną. Dziewczyna bardzo zadowolona z prezentu. Polecam.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...