Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN


Wisiorek "The Dragon Tree" amulet ochronny - "Smocze Drzewo" seria: The Greenwood

Duży, efektowny wisior w kolorze bardzo ciemnego, starego srebra. Zawieszka przedstawia drzewo, którego korona ma kształt smoka o rozłożonych szeroko skrzydłach, a pośrodku umieszczony jest zielony kryształ. Wisior zainspirowany jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.


Wymiary:

Zawieszka: wysokość 6,2 cm, maksymalna szerokość 4,0 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50,0 cm.BIŻUTERIA SZTUCZNA, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka - opis w języku angielskim:


Smocze Drzewo - Amulet: Magiczna Ochrona przed niebezpieczeństwem


Smoki - "Obserwatorzy" od starożytnego greckiego słowa "drakona" - to mistyczni strażnicy, szczególnie strzegący szlachetnych metali, klejnotów oraz wiedzy. Z ich domostwa mieszczącego się u korzeni świętego dębu w Greenwood, wznoszą niewidzialny płaszcz ochronny dla wszystkich, którzy takiej magicznej ochrony potrzebują. Amulet "The Dragon Tree" można więc nosić do ochrony przed niebezpieczeństwem.Chcesz dokupić osobno łańcuszek np. o długości 40 cm lub 65 cm? Zajrzyj do działu z łańcuszkami: łańcuszkiPraca z talizmanem - AKTYWACJA TALIZMANU:


Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury. Kontynuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...