Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN


Wisiorek "Herne The Hunter" - "Hern Myśliwy" seria: The Greenwood

Duży, efektowny wisior w kolorze bardzo ciemnego, matowego srebra. Zawieszka ma kształt głowy człowieka z ogromnym porożem jelenia. Twarz mężczyzny okolona jest liśćmi, a broda misternie ułożona w celtyckie węzły. Wisior zainspirowany jest celtyckimi legendami o mistycznym, pradawnym Zielonym Lesie oraz mądrych, magicznych istotach, które go zamieszkiwały.

Wymiary:

Zawieszka: wysokość 6,2 cm, maksymalna szerokość 4,0 cm.

Czarny rzemyk o długości ok. 50,0 cm.

Biżuteria sztuczna, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z pewteru, posiada gruby czarny rzemyk (zawiązywany, bez zapięcia). Całość jest zapakowana w zieloną, satynową torebkę na biżuterię, w komplecie jest książeczka-opis w języku angielskim:

Hern Myśliwy - Talizman: Sprawiedliwość i Szacunek

W potężnym lesie Greenwood Hern żył jako rogaty łowca, charakteryzujący się mistyczną siłą oraz honorem. W legendach jest przedstawiany jako honorowy, uczciwy strażnik dobrego porządku, który ratował życie władcom. Jego wizerunek uosabia Sprawiedliwość oraz Szacunek.


hern myśliwy - herne the hunter - bizuteria gotycka i magiczna, talizmany

Praca z talizmanem:
Aby w pełni wykorzystać moc talizmanu Greenwood wskazane jest, aby najpierw oczyścić go z wszelkich zanieczyszczeń, z jakimi mógł mieć kontakt zanim przeszedł pod Twoją opiekę. Pozostaw go zanurzonego w osolonej wodzie przez noc.

Oczywiście wisiorek może być noszony w celach czysto dekoracyjnych. Ale jeśli wolisz, aby dostroił się do swego zadania, dla którego został wykonany i do swojego pradawnego znaczenia, to możesz poświęcić temu chwilę pracy. Po pierwsze - znajdź spokojne miejsce, w którym będziesz się czuć komfortowo i nikt nie będzie miał okazji Ci przeszkadzać, a następnie połóż się wygodnie lub usiądź i skoncentruj się. Trzymaj wisiorek przed sobą i powoli, dokładnie go studiuj - przyglądaj się szczegółom, patrz na kolor i kształt. Medytując myśl o jego formie, znaczeniu oraz zadaniu, jakie ma spełniać, a po chwili dostroisz się do jego aury. Kontunuuj medytację jeszcze kilka minut, aby moc talizmanu wspomogła twoją aurę.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...