Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Naszyjnik "Seal of Astaroth" (Pieczęć Astarota), seria: "Zakazane" - talizman: Siła i Wiedza

Wisiorek z łańcuszkiem. Zawieszka jest w kolorze starego srebra i ma kształt starożytnej pieczęci, służącej do odciskania wosku, całej pokrytej magicznymi znakami.

Wymiary:

Zawieszka: wysokość 2,8 cm, szerokość 2,0 cm.

Łańcuszek o długości ok. 45 cm.

Talizman:

Siła i Wiedza

BIŻUTERIA SZTUCZNA

Wisior wykonany jest z angielskiego pewteru, posiada w komplecie łańcuszek z zapięciem. Całość jest zapakowana w elegancką torebkę na biżuterię uszytą z czarnego aksamitu i wyłożoną czerwoną satyną, z czerwono-srebrnym opisem na wierzchu. Cała seria magicznych naszyjników - talizmanów "Zakazane" to niezwykła mikstura mitycznego, mrocznego piękna.

 

Seal of Astaroth - Pieczęć Astarotha

Pieczęć do odciskania w wosku, odtworzona według magicznego grymuaru Salomona - "Goecja". Posiada zdolność do wywoływania miłości pomiędzy mężczyzną i kobietą, a także do wywoływania burzy i błyskawic oraz potrafi udzielać odpowiedzi na pytania o rzeczy tajemne i sprawy boskie.
GOECJA jest systemem magicznym opierającym się na przyzywaniu duchów oraz demonów do prawdziwego świata, aby służyły one celom przyzywającego je maga. Według tradycji okultystycznej - korzenie goecji wywodzą się od biblijnego króla Salomona, któremu Bóg dał władzę przyzywania demonów oraz kontroli nad nimi.

Polecamy