Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Naszyjnik "Zagan Cross" (Krzyż Zagana), seria: "Zakazane" - talizman: Transformacja

Duży wisiorek z łańcuszkiem. Zawieszka jest w kolorze starego srebra oraz starego złota, przedstawia krzyż ułożony z płomieni, z magicznym sigilem umieszczonym pośrodku.

Wymiary:

Zawieszka: wysokość 7,0 cm, szerokość 4,2 cm.

Łańcuszek o długości ok. 45 cm.

Talizman:

Transformacja, Mądrość, Błyskotliwość

BIŻUTERIA SZTUCZNA

Wisior wykonany jest z angielskiego pewteru, posiada w komplecie łańcuszek z zapięciem. Całość jest zapakowana w elegancką torebkę na biżuterię uszytą z czarnego aksamitu i wyłożoną czerwoną satyną, z czerwono-srebrnym opisem na wierzchu. Cała seria magicznych naszyjników - talizmanów "Zakazane" to niezwykła mikstura mitycznego, mrocznego piękna.

 

Zagan Cross - Krzyż Zagana

Krzyż okalający pieczęć Zagana z Goecji Salomona, potrafi uczynić swojego nosiciela niezwykle błyskotliwą osobą. Daje również moc przekształcania wody w wino, metalu w monety, a nawet uczynienia mędrca z głupiego.
GOECJA jest systemem magicznym opierającym się na przyzywaniu duchów oraz demonów do prawdziwego świata, aby służyły one celom przyzywającego je maga. Według tradycji okultystycznej - korzenie goecji wywodzą się od biblijnego króla Salomona, któremu Bóg dał władzę przyzywania demonów oraz kontroli nad nimi.


ZAGAN (lub Zagam) w tradycji okultystycznej to sześćdziesiąty pierwszy duch Goecji. Aby go przywołać i sobie podporządkować - potrzebna jest jego pieczęć. Zagan jest królem piekła i rozporządza 33 legionami duchów. Obdarza ludzi mądrością, potrafi przemienić głupca w mędrca, odmienia wodę w wino i na odwrót oraz krew w wino i krew w oliwę. Może również przemienić każdy metal w kruszec, który jest lepszy od niego (np. ołów w srebro, a miedź w złoto). Wezwany - ukazuje się pod postacią byka ze skrzydłami, później przemienia się w człowieka.

Polecamy