Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Zielony woreczek na karty Tarota z haftem - "Księżycowy Jeleń"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Torebka jest dość gruba i mięsista, gdyż uszyta została z dwóch warstw: na zewnątrz jest to ciemno-zielony aksamit, a wewnątrz satyna w kolorze żółtym. Na aksamicie z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany żółtą nicią wzór, jest to Księżycowy Jeleń, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla talii. Woreczek posiada czarne troczki z żółtym wykończeniem służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.


Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany, runy czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.WYMIARY:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17 cm x 15 cm.

Kolor:

bardzo ciemna zieleń oraz żółty.Sposób przechowywania kart Tarota zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś nieco chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, to może dobrze poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, sprawić im jakieś porządne opakowanie oraz przeznaczyć im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...