Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Granatowy woreczek z aksamitu, na karty Tarota lub talizmany, z haftem - "Potrójny Pentagram"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota w granatowym kolorze. Torebka jest dość gruba i mięsista, gdyż uszyta została z dwóch warstw: na zewnątrz jest to granatowy aksamit, a wewnątrz satyna, również w kolorze granatowym. Na aksamicie z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany srebrną nicią wzór, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla talii. Wzór przedstawia Trzy pentagramy, ułożone wewnątrz siebie.


Woreczek posiada troczki służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.

Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.WYMIARY:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15,0 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17,0 cm x 15,0 cm.
Sposób przechowywania swoich kart zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, to może dobrze poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, sprawić im jakieś porządne opakowanie oraz przeznaczyć im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...