Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Niebieski woreczek z satyny, na karty Tarota lub talizmany, z haftem - "Runiczna Sowa"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota w ciemno-niebieskim kolorze. Torebka uszyta została z dwóch warstw satyny: na zewnątrz jest to satyna w kolorze ciemno-niebieskim, a wewnątrz satyna w kolorze jasno-srebrnym. Z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany szaro-srebrną nicią wzór, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla talii. Wzór przedstawia sowę i magiczne znaki w okręgu.


Woreczek posiada troczki służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.

Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.WYMIARY:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17 cm x 15 cm.Sposób przechowywania swoich kart zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, to może dobrze poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, sprawić im jakieś porządne opakowanie oraz przeznaczyć im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...