Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.50 PLN

Niebieski woreczek z satyny, na karty Tarota lub talizmany, z haftem - "Runiczna Sowa"


Ekskluzywna, duża sakiewka do kart Tarota w ciemno-niebieskim kolorze. Torebka uszyta została z dwóch warstw satyny: na zewnątrz jest to satyna w kolorze ciemno-niebieskim, a wewnątrz satyna w kolorze jasno-srebrnym. Z jednej strony sakiewki znajduje się wyhaftowany szaro-srebrną nicią wzór, który zapewni dodatkową, magiczną ochronę dla talii. Wzór przedstawia sowę i magiczne znaki w okręgu.

Woreczek posiada troczki służące do ściągnięcia jego górnej części, dzięki czemu nawet małe kamienie czy najdrobniejsza biżuteria nie wypadną na zewnątrz.

Sakiewka zmieści dowolnej wielkości karty Tarota lub runy i ochroni je przed zniszczeniem czy przypadkowym dotykiem postronnych osób, a także odizoluje od wpływów przypadkowych energii. Może posłużyć również do przechowywania innych przedmiotów magicznych, tj. kamienie, talizmany czy wahadełka, lub też można do niej schować biżuterię większych rozmiarów. 

Wysoka jakość.

Wymiary:

wysokość torebki: 20,5 cm, szerokość 15 cm,

wielkość wewnętrzna do przechowywania: 17 cm x 15 cm.


Sposób przechowywania swoich kart zależy tylko od Ciebie, ale warto wiedzieć, iż niektórzy twierdzą, że: "tak jak trzymasz karty - takie masz życie". Więc jeśli jesteś chaotycznym człowiekiem i chcesz bardziej uporządkować swoje życie, to może dobrze poświęcić chwilę na uporządkowanie kart, sprawić im jakieś porządne opakowanie oraz przeznaczyć im jakieś specjalne miejsce do przechowywania. Co więcej - podobno zaniedbane karty potrafią "się obrazić", a te dobrze zadbane odwdzięczają się lepszą współpracą.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...