Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8420707451387
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Tarot Familiars - talia kart tarota, projekt: Lisa Parker


Talia 78 kart Tarota zaprojektowana przez Lisę Parker, przedstawiająca głównie niezwykłe zwierzęta w magicznych sceneriach.

Lisa Parker to uznana artystka, której twórczość charakteryzuje się szczególnym zamiłowaniem do świata magii, czarów, gotyku i fantazji. Stworzyła ciekawą "Talię Chowańców". CHOWAŃCY (Familiars) to wyjątkowe, magiczne zwierzęta, o ponadnaturalnej inteligencji, które służą swoją pomocą każdej Czarownicy. Na kartach zobaczymy m.in. koty o mądrych oczach, siedzące wśród stosów magicznych ksiąg, obok kryształowych kul oraz palących się świec, a także sowy i kruki w towarzystwie różnych magicznych akcesoriów, tj. jak tablice do rozmów z duchami, pentagramy, magiczne miotły...Praca z tą talią tarota pomaga ujawnić tajemnice, odsłania ukryte sprawy, a jednocześnie chroni i zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy magicznej.Lisa Parker często komponuje swoje nocne obrazy na tle księżycowego nieba lub w archetypowym domu neo-wiktoriańskiej wiedźmy. Nie oznacza to jednak, że karty są ciemne i ponure, wręcz przeciwnie - pokazują bogactwo palety artystki, w której czerń ma wiele odcieni. Obrazy w talii Familiars są starannie wyważone, ciemność nie przytłacza obrazów, a dbałość o szczegóły daje wielką subtelność portretom zwierząt. Twórczość Lisy Parker jest ma swój wyjątkowy charakter, dzięki czemu jest natychmiast rozpoznawalna.Tarot Familiars to wyjątkowa talia kart Tarota wydana przez słynną markę Fournier.

Małe Arkana są w stylu "marsylskim". Jest to 78-kartowa talia tarota z 22 Wielkimi Arkanami i 56 Małymi Arkanami.Talia tarota składa się z 78 kart o wymiarach 11 cm x 6 cm, zapakowanych w eleganckie tekturowe pudełko. Wewnątrz załączona jest oryginalna instrukcja w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Marka Fournier to gwarancja najwyższej jakości, karty są nabłyszczane i trwałe, dobrze leżą w dłoni. Wykończenie kart jest matowe, dzięki czemu pomimo ciemnego koloru nie odbijają się na nich odciski palców.Karty Tarota "Familiars" firmy Fournier to wyśmienitej jakości produkt będący w stanie zadowolić wielu nawet najbardziej wybrednych koneserów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcyjnej oraz użyciu najlepszych materiałów - są to jedne z tych kart, które będą w stanie oprzeć się nieokreślonej praktycznie liczbie odkształceń. Specjalna warstwa lakieru zabezpieczającego na kartach pozwala na ich wyjątkowo długie użytkowanie. Karty są odporne na wiele czynników zewnętrznych.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...