Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

XIII Tarot by Nekro - najbardziej mroczna talia kart tarota


Talia kart Tarota, która wprowadzi Cię w mroczną krainę niesamowitych czarno-białych obrazów, lekko tylko ozdobionych odrobiną mocno żarzącego się, niemal wibrującego, czerwonego koloru. Te niezwykłe ilustracje zachwycają szczegółowością, szczegóły aż wciągają w swój tajemniczy świat i hipnotyzują swoją wyjątkowością. Można godzinami rozkoszować się i delektować barokowymi zdobieniami i eleganckimi detalami tych wyjątkowo wyrazistych obrazów. Jednocześnie ich wyrazista symbolika sprawi, że odpowiedzi na wszelkie pytania staną się jasne i zrozumiałe.


Medytacja z tym tarotem to wielka przygoda. To stylowa i elegancka talia tarota, stworzona dla koneserów mrocznego stylu i wyrafinowanego gotyku. Ze swoją dramatyczną czarno-białą estetyką i żywymi plamami koloru, XIII Tarot reprezentuje ciemną, bardzo cienistą stronę fantasy. Mrok wydaje się tu niezwykle pociągający.


gotyckie karty tarota - Tarot XIII by NekroMrok nigdy nie był tak piękny.

Piękna talia kart Tarota wydana przez słynną markę Fournier:


gotyckie mroczne karty tarota - talia Tarot XIII by Nekro


Talia składa się z 78 kart o wymiarach 11 cm x 6 cm, zapakowanych w eleganckie tekturowe pudełko, zapieczętowane i zafoliowane. Wewnątrz załączona jest oryginalna instrukcja w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Marka Fournier to gwarancja najwyższej jakości - karty są nabłyszczone zabezpieczone powłoką, wyjątkowo trwałe,  i w tak dobranym rozmiarze, że doskonale leżą w dłoni.


Wymiary:

Karty 11,0 cm x 6,0 cm


Oprawa:

Kartonowe pudełko, zafoliowane.


Karty Tarota firmy Fournier to wysokiej jakości produkt, który jest w stanie zadowolić wielu nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcyjnej oraz użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów - są to jedne z tych kart, które świetnie zniosą długoletnie, intensywne użytkowanie i oprą się wszelkim zniekształceniom. Specjalna warstwa lakieru zabezpieczającego na ich powierzchni pozwala na ich wyjątkowo długie użytkowanie. 


XIII tarot by Nekro - gotycka talia kart tarota


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...