Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8420707450915
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

XIII Tarot by Nekro - najbardziej mroczna talia kart tarota


Talia kart Tarota, która wprowadzi Cię w mroczną krainę niesamowitych czarno-białych obrazów, lekko tylko ozdobionych odrobiną mocno żarzącego się, niemal wibrującego, czerwonego koloru. Te niezwykłe ilustracje zachwycają szczegółowością, szczegóły aż wciągają w swój tajemniczy świat i hipnotyzują swoją wyjątkowością. Można godzinami rozkoszować się i delektować barokowymi zdobieniami i eleganckimi detalami tych wyjątkowo wyrazistych obrazów. Jednocześnie ich wyrazista symbolika sprawi, że odpowiedzi na wszelkie pytania staną się jasne i zrozumiałe. Niesamowity realizm i bogactwo szczegółów sprawiają, że ilustracje aż zdają się wysuwać do przodu i wychodzić z ram, aby lepiej uwidocznić swój przekaz.


Medytacja z tym tarotem to wielka przygoda. To stylowa i elegancka talia tarota, stworzona dla koneserów mrocznego stylu i wyrafinowanego gotyku. Ze swoją dramatyczną czarno-białą estetyką i żywymi plamami koloru, XIII Tarot reprezentuje ciemną, bardzo cienistą stronę fantasy. Mrok wydaje się tu niezwykle pociągający.


Jest to zadziwiająca talia, hipnotyzująca pięknem. Za każdym razem spoglądając na obrazy talii Nekro, można ujrzeć nowe szczegóły. Na pewno będzie rezonowała z osobą kochającą mroczną estetykę.


gotyckie karty tarota - Tarot XIII by Nekro


Mrok nigdy nie był tak piękny. Niezwykła talia kart Tarota wydana przez słynną markę Fournier:


gotyckie mroczne karty tarota - talia Tarot XIII by Nekro


Talia składa się z 78 kart o wymiarach 11 cm x 6 cm, zapakowanych w eleganckie tekturowe pudełko, zapieczętowane i zafoliowane. Wewnątrz załączona jest oryginalna instrukcja w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i portugalskim. Marka Fournier to gwarancja najwyższej jakości - karty są nabłyszczone zabezpieczone powłoką, wyjątkowo trwałe,  i w tak dobranym rozmiarze, że doskonale leżą w dłoni.


Wymiary:

Karty 11,0 cm x 6,0 cm


Oprawa:

Kartonowe pudełko, oryginalnie zafoliowane.


Karty Tarota firmy Fournier to wysokiej jakości produkt, który jest w stanie zadowolić wielu nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcyjnej oraz użyciu najlepszych dostępnych na rynku materiałów - są to jedne z tych kart, które świetnie zniosą długoletnie, intensywne użytkowanie i oprą się wszelkim zniekształceniom. Specjalna warstwa lakieru zabezpieczającego na ich powierzchni pozwala na ich wyjątkowo długie użytkowanie. 


XIII tarot by Nekro - gotycka talia kart tarota

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...