Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Naszyjnik Dwa Smoki "Duos Celtica" - TALIZMAN: Zwycięstwo w Życiu i Miłości - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie celtyckiego krzyża ozdobionego kryształkami, oplecionego przez dwa smoki. Wisiorek zaprojektowany przez kultową, gotycką artystkę Anne Stokes. Całość zapakowana jest w czarne pudełko wyścielone gąbką.


Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65 cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.WYMIARY:

wielkość zawieszki: szerokość 5,5 cm, wysokość 4,7 cm

długość łańcuszka 65,0 cmOpakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.

Wisiorek Dwa Smoki "Duos Celtica" - talizman: powodzenie, pomyślność

Celtyckie smoki to obietnica sukcesu, a czysta Wiara w połączeniu z Pięknem nie może zawieść.

Jeśli nosisz Duos Celtica, będzie Cię on wspierać w odnalezieniu Zwycięstwa w Życiu i w Miłości.smoki duos celtica anne stokes biżuteria gotycka amulet talizmanNapisz opinię
2014-01-15 15:27:18 - Monika

Jestem naszyjnikiem naprawdę zachwycona! Wszystkie detale, jak łuski smoków czy też sam krzyż, są wykonane bardzo precyzyjnie dzięki czemu wisiorek prezentuje się doskonale również z bliska. Stanowi przepiękny dodatek do gotyckich ubrań. Polecam!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...