Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Naszyjnik Pentadraca - Realizacja Celów - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie Smoka trzymającego duży, czerwony pentagram ozdobiony czerwonymi kryształkami.

Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65 cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.WYMIARY:

łańcuszek długość ok. 65,0 cm

Wielkość zawieszki:

szerokość 4 cm, wysokość 5 cmOpakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.

Naszyjnik "Pentadaraca" Smok z Pentagramem - talizman dla realizacji celów

Smok w połączeniu z pięcioramienną gwiazdą czyni potężną magię. "Zrób to, co chcesz" i niech stanie się to prawdą. Uwierz w siebie.

Jeśli nosisz Pentadraca, będzie Cię on wspierać w osiągnięciu Samoopanowania oraz w Realizacji Twoich Celów.pentadraca anne stokes smok pentagram biżuteria gotycka

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...