Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN


Naszyjnik SPONDEO - "Prawdziwa Bratnia Dusza" - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie dwóch czaszek zamkniętych w sercu, z którego spada kropla krwi. Całość owinięta jest szarfą z napisem w jęz. angielskim: "Dopóki śmierć nas nie rozłączy". Idealny prezent dla bliskiej osoby, która lubi mroczne, gotyckie klimaty.

Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Wielkość zawieszki: wysokość 5,5 cm, szerokość 4 cm.Opakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.

Spondeo

Deklaracja jest wiarą, uświęconym połączeniem w tym życiu i na zawsze. Prawdziwa miłość jest nieśmiertelna. Po śmierci następuje Wieczność.

Jeśli nosisz Spondeo, będzie on Cię wspierał w odnalezieniu Prawdziwie Bratniej Duszy.spondeo anne stokes gotycki naszyjnik amulet - przyjaźńPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...