loadingimg

Wczytuję dane...
naszyjnik Spondeo - seria: Carpe Noctum Anne Stokes
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:66,50 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 5.0  ocen: 4
Polecamy
  • Opis produktu


Naszyjnik SPONDEO - Prawdziwa Bratnia Dusza - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie dwóch czaszek zamkniętych w sercu, z którego spada kropla krwi. Całość owinięta jest szarfą z napisem w jęz. angielskim: "Dopóki śmierć nas nie rozłączy".

Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Wielkość zawieszki: wysokość 5,5cm, szerokość 4cm.Opakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.

Spondeo

Deklaracja jest wiarą, uświęconym połączeniem w tym życiu i na zawsze. Prawdziwa miłość jest nieśmiertelna. Po śmierci następuje Wieczność.

Jeśli nosisz Spondeo, będzie on Cię wspierał w odnalezieniu Prawdziwie Bratniej Duszy.spondeo anne stokes gotycki naszyjnik amulet - przyjaźńPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...