Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Naszyjnik INFINITAS - "Miłość i Prawdziwe Zaufanie" - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie gotyckiego krzyża ozdobionego czerwonymi kryształkami, owiniętego wstęga z napisem: "Prawdziwa Miłość Nigdy Nie Umiera".

Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65 cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Wielkość zawieszki:

wysokość 6,2 cm, szerokość 4 cm.

BIŻUTERIA SZTUCZNA. Projekt: Anne Stokes.Opakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.

Infinitas

Od niepamiętnych czasów Prawdziwa Miłość to bogactwo tego świata, nie posiada początku ani końca. Miłość jest wszystkim.

Jeśli nosisz Infinitas, będzie Cię on wspierać w odnalezieniu Prawdziwej Miłości i Prawdziwego Zaufania.infinitas anne stokes biżuteria gotycka amulet miłośćDeath Lady - gotycki naszyjnik Infinitas

"Death Lady", autorka: ArtofInvention

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...