Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Naszyjnik z Aniołem: Prayer For The Fallen - Moc Wiecznej Przyjaźni - z serii "Carpe Noctum" Anne Stokes


Naszyjnik w kształcie modlącego się anioła skrytego pod ogromnymi skrzydłami. Wisiorek zaprojektowała kultowa gotycka artystka Anne Stokes. Całość zapakowana jest w czarne pudełko wyścielone gąbką.


Każdy naszyjnik z serii "Carpe Noctum" posiada w komplecie łańcuszek o długości 65 cm oraz czarne, zamykane pudełko prezentowe. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby.

Cała seria "Carpe Noctum" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.WYMIARY:

wielkość zawieszki: wysokość 5,7 cm, szerokość 4,0 cm

długość łańcuszka: 65,0 cmOpakowanie zawiera dodatkowo opis w jęz. angielskim:

Ciemność skrywa, lecz i wiele ujawnia. Ci, którzy chodzą pomiędzy cieniami, doświadczają cudu Carpe Noctum. Chwytają Noc.

Naszyjniki z serii Carpe Noctum Anne Stokes wykonane są z pewteru, ozdobione złotymi akcentami, elementami emaliowanymi oraz kryształkami. Obiecują swym właścicielom: Jeśli otworzysz swe serce słodkim tajemnicom nocy, poczujesz, że żyjesz naprawdę.Naszyjnik z Aniołem "Prayer For The Fallen" - talizman wiecznej przyjaźni

Życie potrafi być ciężkie i pełne smutków, ale anioł ze swoimi opiekuńczymi skrzydłami pamięta i troszczy się również o tych, którzy przeminęli.

Jeśli nosisz naszyjnik Prayer For The Fallen, będzie Cię on wspierać w odnalezieniu

Swych  Najlepszych Wspomnień oraz Mocy Płynącej z Wiecznej Przyjaźni.

prayer for the fallen anne stokes biżuteria gotycka amulet talizmanPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...