Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Naszyjnik Motyl Requiem - amulet ochronny


Naszyjnik w kolorze starego srebra, przedstawiający stylizowany kształt motyla, ozdobiony czerwonymi kryształkami.

Każdy naszyjnik z serii "Dzieci Nocy" posiada w komplecie łańcuszek o długości 45 cm oraz czerwoną, satynową torebkę. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.

Wielkość zawieszki:

szerokość 5 cm, wysokość 4.2 cm.

Cała seria "Dzieci Nocy" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Motyl - symbol duszy, szczęścia, natchnienia, lekkości, piękności i przemiany. Według jednej wersji z mitologii greckiej Atena, skuszona i przekonana poprzez Prometeusza, kładzie człowiekowi motyla na języku i w ten sposób podarowuje mu duszę. Również w obrazach chrześcijańskich spotykamy się z podobnym symbolem - duszą, którą Bóg kładzie Adamowi na języku, przedstawianą często jako skrzydła motyla. W języku starogreckim słowo 'psyche' można tłumaczyć na dwa sposoby: albo jako 'dusza' albo jako 'motyl'. To dlatego motyl symbolizuje właśnie duszę. (Warto też zapoznać się z mitem o Amorze i Psyche.) Na nagrobkach chrześcijańskich motyl pojawiał się jako symbol zmartwychwstania. Zawsze oznaczał przemianę w wyższy etap, z poczwarki w piękno.

BIŻUTERIA SZTUCZNA.

Projekt: Briar.Opakowanie zawiera dodatkowo książeczkę z opisem w jęz. angielskim:

Ukryte pomiędzy cieniami sekretnych miejsc, poruszamy się w milczeniu - niewidoczne i nadnaturalne. Naszą moc powlekamy i maskujemy ciemnościami, ukrywając ją niczym sztylet. Dryfujemy po falach Wieczności i możemy być wszędzie - mroczne sługi po wsze czasy.

Jesteśmy Dziećmi Nocy.

Reqiuem

Mój delikatny pocałunek stopi cały Twój smutek, moje ostrożne pieszczoty rozdmuchną Twój strach i obawy. Poczuj, jak moje skrzydła uspokajająco trzepocą w rytm bicia Twego serca. Lśnię poświatą Czystej Miłości. Mój prezent dla Ciebie to sanktuarium - poprowadzę Cię zawsze bezpiecznie do schronienia.gotycka bizuteria gotycki naszyjnki amulet ochronny

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...