Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Naszyjnik Ankh - Wieczna Nieskończoność - talizman "Długie życie i zdrowie"


Naszyjnik w gotyckim stylu, o kształcie krzyża Ankh, ozdobiony czerwonym kryształkiem i napisem "Immortal" - Nieśmiertelny. Dolna część krzyża jest w kolorze starego srebra, górna w kolorze ciemnego złota.

Każdy naszyjnik z serii "Dzieci Nocy" posiada w komplecie łańcuszek o długości 45 cm oraz czerwoną, satynową torebkę. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.

Cała seria "Dzieci Nocy" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

WYMIARY zawieszki:

szerokość 3 cm, wysokość 4,8 cm.

Długość łańcuszka: 45,0 cm.


Anch, ankh ("crux ansata", "krzyż egipski") w mitologii egipskiej hieroglif oznaczający słowo "życie". Ankh w starożytnym Egipcie był symbolem płodności, jego kształt miał symbolizować kobiece łono. Był symbolem życia.

W wicca symbolizuje jedność Bogini i Boga - pętelka na górze jest podobna do łona, i reprezentuje Boginię. Pionowa linia jest falliczna i reprezentuje Boga. Pozioma linia to ich zjednoczenie albo symbol wiedzy. W niektórych przypadkach postrzega się go jako symbol piątego (obok Powietrza, Wody, Ognia i Ziemi) z żywiołów, czyli Ducha.BIŻUTERIA SZTUCZNA.

Projekt: Briar.Opakowanie zawiera dodatkowo książeczkę z opisem w jęz. angielskim:

Ukryte pomiędzy cieniami sekretnych miejsc, poruszamy się w milczeniu - niewidoczne i nadnaturalne. Naszą moc powlekamy i maskujemy ciemnościami, ukrywając ją niczym sztylet. Dryfujemy po falach Wieczności i możemy być wszędzie - mroczne sługi po wsze czasy.

Jesteśmy Dziećmi Nocy.

Ankh - Wieczna Nieskończoność - Ankh of Immortal Infinity

Pochodzę z Luxoru i z Nilu, od starożytnego rytuału pochodzi moja siła i moc. Żadna ręka nie zniszczy mojego piękna, które jest nieskończenie zwycięskie. Mój dar dla Ciebie nie ma początku ani końca. Moim podarunkiem jest Życie.

Talizman: TRWANIE. NIEŚMIERTELNOŚĆ I WIECZNE ZDROWIEegipski-krzyz-ankh-amulet-zdrowie

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...