Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN


Naszyjnik Noc Wilka - Night of the Wolf, talizman: Siła i Mądrość


Naszyjnik przedstawiający głowę wilka i pentagram w tle.

Każdy naszyjnik z serii "Dzieci Nocy" posiada w komplecie łańcuszek o długości 45 cm oraz czerwoną, satynową torebkę. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.

Cała seria "Dzieci Nocy" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Wielkość zawieszki: wysokość 3,7 cm, szerokość 3,5 cm.

Łańcuszek: długość 45 cm.

 BIŻUTERIA SZTUCZNA

Projekt: BriarOpakowanie zawiera dodatkowo książeczkę z opisem w jęz. angielskim:

Ukryte pomiędzy cieniami sekretnych miejsc, poruszamy się w milczeniu - niewidoczne i nadnaturalne. Naszą moc powlekamy i maskujemy ciemnościami, ukrywając ją niczym sztylet. Dryfujemy po falach Wieczności i możemy być wszędzie - mroczne sługi po wsze czasy.

Jesteśmy Dziećmi Nocy.

Night of the Wolf

Moja siła nigdy nie słabnie podczas gdy świeci księżyc, ponieważ jestem władcą Zmiennokształtnych. Wielki wojownik pięcioramiennej gwiazdy, moją jedyną zdobyczą są słabości. Moim darem są moc i mądrość, potężne niczym magia.

Talizman: moc, poczucie siły, mądrość.wilkołak wilk pentagram naszyjnik gotycki

Napisz opinię
2017-03-01 18:11:17 - Agnieszka

Naszyjnik jest bardzo piękny. Zamówiłam 4 naszyjniki 2 zostałam Sobie a 2 naszyjniki dałam Swojej najlepszej przyjaciółce na prezent. Naszyjnik mi się bardzo podoba. To jest pierwszy z moich ulubionych naszyjników. Daje temu naszyjnikowi 5 gwiazdek.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...