Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN


Naszyjnik Noc Wilka - Night of the Wolf, talizman: Siła i Mądrość


Naszyjnik przedstawiający głowę wilka i pentagram w tle.

Każdy naszyjnik z serii "Dzieci Nocy" posiada w komplecie łańcuszek o długości 45 cm oraz czerwoną, satynową torebkę. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.

Cała seria "Dzieci Nocy" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.WIELKOŚĆ zawieszki:

wysokość 3,7 cm, szerokość 3,5 cm.

Łańcuszek: długość 45 cm.

BIŻUTERIA SZTUCZNA

Projekt: BriarOpakowanie zawiera dodatkowo książeczkę z opisem w jęz. angielskim:

Ukryte pomiędzy cieniami sekretnych miejsc, poruszamy się w milczeniu - niewidoczne i nadnaturalne. Naszą moc powlekamy i maskujemy ciemnościami, ukrywając ją niczym sztylet. Dryfujemy po falach Wieczności i możemy być wszędzie - mroczne sługi po wsze czasy.

Jesteśmy Dziećmi Nocy.Night of the Wolf - Noc Wilka

Moja siła nigdy nie słabnie podczas gdy świeci księżyc, ponieważ jestem władcą Zmiennokształtnych. Wielki wojownik pięcioramiennej gwiazdy, moją jedyną zdobyczą są słabości.

Moim darem są moc i mądrość, potężne niczym magia.

Talizman: moc, poczucie siły, mądrość.wilkołak wilk pentagram naszyjnik gotycki

Napisz opinię
2017-03-01 18:11:17 - Agnieszka

Naszyjnik jest bardzo piękny. Zamówiłam 4 naszyjniki 2 zostałam Sobie a 2 naszyjniki dałam Swojej najlepszej przyjaciółce na prezent. Naszyjnik mi się bardzo podoba. To jest pierwszy z moich ulubionych naszyjników. Daje temu naszyjnikowi 5 gwiazdek.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...