Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 6.30 PLN


Naszyjnik Kruk - talizman: "Pomoc w zgłębianiu Wiedzy Tajemnej"


Naszyjnik w kształcie gotyckiego okna, na którym siedzi kruk.

Każdy naszyjnik z serii "Dzieci Nocy" posiada w komplecie łańcuszek o długości 45 cm oraz czerwoną, satynową torebkę. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na prezent dla bliskiej osoby.

Cała seria "Dzieci Nocy" wykonana jest z pewteru, nie zawiera niklu ani ołowiu. Zawiera elementy emaliowane oraz kryształki.

Wielkość zawieszki:

wysokość 5.5 cm, szerokość 2,8 cm.

łańcuszek: długość 45 cm.

BIŻUTERIA SZTUCZNA.

Projekt: Briar.Opakowanie zawiera dodatkowo książeczkę z opisem w jęz. angielskim:

Ukryte pomiędzy cieniami sekretnych miejsc, poruszamy się w milczeniu - niewidoczne i nadnaturalne. Naszą moc powlekamy i maskujemy ciemnościami, ukrywając ją niczym sztylet. Dryfujemy po falach Wieczności i możemy być wszędzie - mroczne sługi po wsze czasy.

Jesteśmy Dziećmi Nocy.

The Raven

Czy słyszysz, jak Cię wzywam? Czy dostrzegasz mój skrzydlaty kształt na tle ciemnego okna? Wzywam Cię do nocnych rozkoszy, słodkich i intensywnych, przeznaczonych tylko dla Ciebie.

Moim darem dla Ciebie jest Wiedza Tajemna - z mroku rodzi się radość.

Talizman: WIEDZA TAJEMNA.kruk raven gotycki naszyjnikNapisz opinię
2014-09-14 17:53:28 - Mrs Insane

Naszyjnik jest przecudny. Od razu, kiedy go dostałam, stał się moim ulubionym. Niestety kilka dni temu go zgubiłam i się załamałam ;_; Sentymentalnej wartości mi nic nie zwróci, ale przynajmniej, mam nadzieję, uzbieram sobie na następcę :D Jest wspaniały!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...