Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Wisiorek z łańcuszkiem "Bran's Raven" - Kruk Brana, talizman: Odwaga

Wisior w kolorze starego srebra, z dużym zielonym kryształkiem. Wisior przedstawia lecącego kruka, który trzyma w szponach zielony klejnot.

Wymiary:

Naszyjnik ma wymiary: wysokość 6,0 cm, szerokość 3,5 cm. Łańcuszek z zapięciem ma długość 46 cm.

Biżuteria sztuczna, wysokiej jakości.

Wbrew temu, co by się mogło wydawać - nie jest to Trójoka Wrona Brana z "Gry o Tron". Wisiorek reprezentuje kruka, do którego twórca "Gry o Tron" mógł nawiązywać tworząc tą postać. Bran to mityczny władca występujący w celtyckiej mitologii, zwany królem Branem Błogosławionym, którego kruki wędrowały po niebie roznosząc opowieści i legendy.

Bran występuje także w legendzie o krainie Avalon, która jest celtyckim rajem. Jednym z niewielu śmiertelników, którym udało się odnaleźć mityczną wyspę, jest według mitologii celtyckiej żeglarz Bran, któremu ukazała się wiedźma z gałązką jabłoni w ręku. Dała Branowi wskazówki, jak dostać się na wyspę.

Talizman: dla Wiecznej Odwagi

Wyrusz z nami w podróż pełną legend i tajemnic, do mitycznego świata Celtów. Tutaj znajdziesz klasyczne wzory tradycji Wicca i celtyckiej mitologii. Seria magicznej biżuterii "Mythic Celts" to wspólny projekt twórców: Lauren de Lacey oraz Briara - artysty fantasy.

Każdy naszyjnik z tej serii ma indywidualne znaczenie i posiada torebkę satynową w kolorze głębokiego fioletu.Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...