Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Podstawa do kadzideł stożkowych - "Throne De La Mort" Nemesis Now


Podstawka na kadzidła w niecodziennym kształcie. Podstawka ma kształt tronu z czaszek, na którym siedzi Mroczny Duch w długiej, czarnej szacie. Mroczna postać nie posiada ciała, pod kapturem jest pustka. Tylko dzięki tej długiej szacie widać kształt ducha. Podstawka służy do kadzideł stożkowych, które umieszcza się wewnątrz, a dym z tlącego się kadzidełka wydobywa się później spod kaptura tajemniczej postaci.


Idealny pomysł na niezwykły prezent, który jest zarazem klimatyczną ozdobą oraz funkcjonalną podstawą do kadzidełek. Bardzo efektownie wygląda, kiedy dym wydobywa się spod kaptura mrocznej postaci niczym magiczna mgła.

Gotycki gadżet, który na pewno ucieszy fana klimatów grozy, magii i mroku. Materiał:

poliresin

WYMIARY:
wysokość: 19,0 cm. Szerokość: 15,0 cm x 14,5 cm

Opakowanie:

pudełko z brązowego kartonu


Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas stożkowych kadzideł, np. "Ugryzienie Wilkołaka", "Pocałunek Wampira", "Klątwa Czarownicy" i inne. Kliknij tutaj - KADZIDŁA STOŻKIPamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...