Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła stożki (stożkowe zwykłe) o zapachu "Czarodziejska Mgła", opakowanie 12 szt.


Kadzidełka stożkowe firmy Stamford - "Czarodziejska Mgła".

Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze, szybko odświeża pomieszczenie, pozwala się zrelaksować. Zapach jest wyjątkowo przyjemny - delikatny, świeży i orzeźwiający, lekko słodki, ze zdecydowaną nutą owocową, na pewno każdemu przypadnie do gustu.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, a ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych, najwyższej jakości składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 12 kadzidełek (które palą się przez około 20 minut każde) oraz jednej okrągłej, metalowej podstawki.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.magiczne kadzidełka Czarodziejska Mgła

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...