Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła stożki (stożkowe zwykłe) o zapachu "Smocza Krew" - opakowanie 15 szt.


Opakowanie kadzidełek stożkowych (około 15 sztuk) o zapachu Dragon's Blood - Smocza Krew. Dają mocny, poprawiający samopoczucie aromat, pomagają uzyskać romantyczny nastrój i atmosferę do relaksującego wypoczynku, zapach ten podobno ma również właściwości lecznicze.


Każdy pakiet zawiera ok. 15 sztuk wysokiej jakości pachnących stożków oraz 1 metalową okrągłą podstawkę, na której bezpiecznie można palić kadzidła, wszystko zapakowane jest w elegancki smoczy kartonik.

Średni czas wypalania się jednego kadzidełka to ok. 20 minut.Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii

Smocza Krew to mieszanka zapachowa z długą tradycją, choć jej skład może być różny. Jest używana m.in. jako kadzidło do oczyszczenia przestrzeni z negatywnych wpływów. W magii noepogańskiej jest wykorzystywana, by zwiększyć siłę zaklęć ochronnych oraz wzmagających miłość i seksualność.


Jeśli wolisz kadzidła w kształcie długich patyczków zamiast stożków - ten sam zapach mamy w dziale z kadzidłami długimi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na metalowej podstawce załączonej do opakowania lub innej przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.


kadzidełka dragons blood smocza krew smok smoki

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...