Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidełka o zapachu Dragon's Blood - Smocza Krew, opakowanie 20 szt.


Opakowanie długich kadzidełek (ok. 20 sztuk w pudełku) o zapachu Dragon's Blood - Smocza Krew. Paląc się uwalniają mocny, poprawiający samopoczucie aromat, pomagają uzyskać romantyczny nastrój i atmosferę do relaksującego wypoczynku. Zapach ten podobno ma również właściwości lecznicze.Naturalny aromat Smocza Krew - DZIAŁANIE:

to mieszanka zapachowa z długą tradycją (choć jej skład może być różny). Jest używana m.in. jako kadzidło do oczyszczenia przestrzeni z negatywnych wpływów. W magii noepogańskiej jest wykorzystywana, by zwiększyć siłę zaklęć ochronnych oraz wzmagających miłość i seksualność.


Każdy pakiet zawiera ok. 20 sztuk wysokiej jakości pachnących patyczków zapakowanych w elegancki smoczy kartonik.CZAS spalania:

Średni czas wypalania się jednego kadzidełka to ok. 30 minut.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.kadzidelka-smocza-krew-smok-smoki-gothic-fantasy

Napisz opinię
2013-02-09 11:05:44 - Kamila

Wzięłam je z czystej ciekawości - teraz nie żałuję! Zapach zachwyca domowników i gości. Co do wykonania kadzidełek - są nadzwyczaj pożądne - patyczki nie łamią się pod byle pretekstem :) Polecam wszystkim tym, którzy chcą sobie trochę pomedytować w domu.

2013-09-26 18:28:31 - Mani

Uwielbiam Wasze kadzidła, próbowałam wszystkich i każde zachwyca niezwykłym zapachem i klimatem jaki tworzy. Nie są duszące jak tanie kadzidła na rynku. Smocza krew ma więcej patyczków niż inne zapachy i jest najprzyjemniejsza:) Gorąco polecam!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...