Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Podgrzewacz do olejków zapachowych - "Kot i Absyntowa Wróżka" projekt: Lisa Parker


Kominek do aromaterapii wykonany z porcelany, z trwałym nadrukiem. Nadruk przedstawia obrazek projektu Lisy Parker: czarnego kota patrzącego na unoszącą się nad kieliszkiem absyntu zieloną wróżkę.

Wewnątrz kominek jest pusty, do środka wkłada się zapaloną świeczkę typu t-light (zwykły podgrzewacz w aluminiowej osłonie). Na szczycie podgrzewacza znajduje się wgłębienie w kształcie miseczki, przeznaczone na wodę zmieszaną z olejkami zapachowymi.


Kominek wykonano w całości z ceramiki, jest dzięki temu trwały i łatwy do wyczyszczenia. Jest przeznaczony do podgrzewania wody z dodatkiem olejków aromatycznych. Może być udanym prezentem dla miłośnika lub miłośniczki kotów, ale też i dla każdego, kto lubi odrobinę magii w swoim otoczeniu. Gadżet, który pozwoli cieszyć się chwilą relaksu przy ulubionych olejkach eterycznych.Wymiary:

wysokość 10,0 cm, szerokość 8,0 cm


Kolor:

biała ceramika z nadrukowanym obrazkiem


Materiał:

ceramikaInformacje dotyczące bezpieczeństwa: Zawsze przestrzegaj instrukcji palenia świec. Użyj dobrej jakości standardowego podgrzewacza i nie przepełniaj naczynia.

Napisz opinię
2021-10-08 05:00:15 - Ewa

Piękny kominek do olejków. Wygląda super i daje magiczny klimat ! Uwaga: kominek tylko do olejków, nie wolno w nim rozpuszczać wosków zapachowych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...