Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN


Podstawa - fontanna na kadzidła typu backflow Smok "Dragon" Nemesis Now

Podstawa (wieża) na kadzidła typu backflow (są to kadzidła z cyrkulacją, dymiące od dołu), w kształcie skalistego wodospadu, na szczycie którego siedzi smok. Na szczycie, obok skrzydeł smoka, umieszcza się specjalne kadzidło backflow, z którego dym nie unosi się do góry, ale spada w dół - wydobywa się poniżej paszczy smoka i spływa niczym wodospad po skałach w dół. Jest to bardzo efektowny widok, który również oddziałuje relaksacyjnie.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent, który jest zarazem klimatyczną ozdobą oraz funkcjonalną podstawą do kadzidełek.

Piękna rzecz - niezwykły gadżet, który ucieszy nie tylko fana smoków, fantasy i magicznego klimatu, ale dosłownie każdego. Świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem.


W zestawie znajduje się okrągła czarna podkładka (mata). Przed zapaleniem kadzidła typu backflow należy na niej umieścić całą podstawę. Mata służy do ochrony mebli przed osadzaniem się olejków eterycznych ze spływającego dymu.


Materiał:

poliresin.

Wymiary podstawki to:

wysokość 19,5 cm, szerokość: 13 cm x 11 cm.

Podstawa podklejona jest od spodu miękkim, czarnym materiałem. W komplecie jest załączone jedno kadzidło typu backflow.

Wraz z podstawką w naszym sklepie możesz zakupić także zapas kadzideł typu backflow (oddające dym od dołu).

Na podstawie można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł backflow opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy, nie pozostawiać samej bez nadzoru i nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...