Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Podstawa - fontanna na kadzidła typu "płynący dym" - Smok "Dragon" Nemesis Now + GRATIS 1 opakowanie pasujących kadzidełek zwrotnych


Podstawa (wieża) na kadzidła płynące (są to kadzidła z cyrkulacją, dymiące od dołu), w kształcie skalistego wodospadu, na szczycie którego siedzi smok. Na szczycie, obok skrzydeł smoka, umieszcza się specjalne kadzidło dające spływający dym, z którego dym nie unosi się do góry, ale spada w dół - wydobywa się poniżej paszczy smoka i spływa niczym wodospad po skałach w dół. Jest to bardzo efektowny widok, który również oddziałuje relaksacyjnie.


Idealny pomysł na oryginalny i praktyczny prezent, który jest zarazem klimatyczną ozdobą oraz funkcjonalną podstawą do kadzidełek.

Piękna rzecz - niezwykły gadżet, który ucieszy nie tylko fana smoków, fantasy i magicznego klimatu, ale dosłownie każdego. Świetnie prezentuje się z zapalonym kadzidłem. Zapewnia hipnotyzujące widoki spływającego dymu niczym magiczna mgła :)W zestawie znajduje się okrągła czarna podkładka (mata). Przed zapaleniem kadzidła typu "płynący dym" należy na niej umieścić całą podstawę. Mata służy do ochrony mebli przed osadzaniem się olejków eterycznych ze spływającego dymu.Materiał:

poliresin.

Wymiary podstawki to:

wysokość 19,5 cm, szerokość: 13 cm x 11 cm.

Podstawa podklejona jest od spodu miękkim, czarnym materiałem. 


Do kompletu GRATISOWO dodajemy 1 opakowanie (12 sztuk) pasujących kadzidełek płynących (zwrotnych, stożków z kominkiem),

które wydzielają spływający w dół dym.


Na podstawie można umieszczać także zwykłe kadzidła stożkowe, ale dym ze zwykłych kadzideł unosi się do góry. Tylko dym ze specjalnych kadzideł płynących opada w dół i spływa podobnie jak woda.Pamiętaj, aby dla bezpieczeństwa zawsze każdą podstawkę z palącym się kadzidłem:

umieszczać z daleka od łatwopalnych rzeczy,

nie pozostawiać samej bez nadzoru

oraz nie stawiać jej w zasięgu małych dzieci oraz zwierząt.

To nie jest zabawka dla małych dzieci. 


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...