Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Troll z Grzybkami - podstawka na kadzidła stożkowe z przepływem zwrotnym (z opadającym dymem) + GRATIS: 1 opakowanie kadzidełek (12szt)

Na pewno dziś nie ujrzysz przystojniejszego zjadacza muchomorów! :)Ciekawa figurka w stylu fantasy, przedstawiająca może niezbyt urodziwego trolla, ale dość sympatycznego, zbierającego czerwone grzybki do worka na plecach. Na szczycie głowy trolla umieszcza się specjalne kadzidło z przepływem zwrotnym (dające spływający w dół dym), które zapewnia ciekawe efekty wizualne. Dym opada z jego nosa niczym magiczna mgła.


Małą podstawkę pod kadzidła umieszcza się  na głowie trolla. Posiada ona dziurkę pośrodku i przeznaczona jest do kadzideł stożkowych z dziurką wewnątrz (zwrotnych). Są to kadzidełka z pustym kominkiem w środku, które cały dym oddają dołem. Podstawka wypełnia się dymem, który z niej malowniczo wypływa otworami poniżej. Zwykłe kadzidła stożkowe nie dają efektu opadania dymu, należy użyć kadzideł stożkowych typu zwrotnego, aby uzyskać spadającą w dół mgłę.


W zestawie znajduje się 1 kadzidełko stożkowe wydzielające opadający dym.WYMIARY:

wysokość 15,0 cm

szerokość 9,5 cm x 19,0 cm

Materiał:

poliresin

Opakowanie:

pudełko z białego kartonu


Do tej kadzielniczki załączamy GRATIS: 1 opakowanie (12 sztuk) pasujących kadzidełek

z przepływem zwrotnym, czyli wydzielających opadający dym.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...