Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Długie kadzidła "Legowisko Goblina", opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka firmy Stamford o tajemniczej nazwie: "Legowisko Goblina" - Goblin's Liar

Bez obaw! Co prawda nie mamy pojęcia, czym pachnie prawdziwe legowisko goblina (i chyba nawet nie chcemy tego wiedzieć) - ale te kadzidełka paląc się uwalniają naprawdę przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając każdego w stan ukojenia i spokoju. Zapach jest lekki, owocowy, słodki, a przy tym odświeżająco cynamonowy. Ten zapach na pewno każdego przyjemnie zaskoczy.

Wszystkie kadzidła z naszej czarnej serii pozbawione są ciężkich, duszących aromatów, ich zapach jest tak przygotowany, aby odświeżyć powietrze w pomieszczeniach i pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 15 kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.legowisko goblina - magiczne kadzidełka, kadzidła cynamonowe

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...