Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 8906051431836
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła długie "Archanioł Rafael", seria Goloka "Archanioły" - zapach: sosnowy, opakowanie 12 szt.


Kadzidełka firmy Goloka o nazwie: "Archangel Raphael" - Archanioł Rafael, z serii kadzidełek o nazwie: "Archanioły".


Niebo jest bardzo zorganizowane, wszystkie istoty niebieskie mają do wykonania określoną pracę. Każda z tych wspaniałych istot pracuje dla wielu istniejących promieni Boga. Każdy archanioł ma swoją specjalność i jest jej oddany; możemy go przywoływać zgodnie z tym, czego potrzebujemy. Każdy z 7 archaniołów może być przewodnikiem na duchowej ścieżce.


Piąty promień to archanioł Rafael i jego armia uzdrawiających aniołów. Zielony promień oznacza: Uzdrowienie. Rafael współpracuje z nami, aby zrównoważyć zdrowie i emocje, zaoferować duchowe wsparcie w okresie rekonwalescencji, ujednolicić nasze ciało i oczyścić nas na wszystkich poziomach. Poproś archanioła o uzdrowienie twojego ciała, umysłu, duszy i ducha. Przyda się on również, gdy musisz zaspokoić swoje potrzeby fizyczne, takie jak jedzenie, odzież, schronienie i narzędzia, handel. Jego znaczenie to: „Medycyna Boga”. Dzień tygodnia: czwartek. Kamień: zielony awenturyn, turmalin arbuzowy, szmaragd, labradoryt. Aromat: sosna.ZAPACH: sosna


Kadzidła paląc się wydzielają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan odprężenia i spokoju.


CZAS SPALANIA:

każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut

Długość kadzidełek:

ok. 20,0 cm

Materiał:

ręcznie zwijane kadzidełka z naturalnych surowców roślinnych

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk 

Instrukcja użytkowania kadzideł:

Należy rozpalić czubek kadzidła, a po chwili zdmuchnąć ogień. Czubek kadzidełka nie powinien się już palić, ma pozostać tylko rozżarzony, a wtedy zaczyna się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawce (żaroodpornej).

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...