Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidła długie "Archanioł Gabriel", seria Goloka "Archanioły" - zapach: biała szałwia, opakowanie 12 szt.


Kadzidełka firmy Goloka o nazwie: "Archangel Gabriel" - Archanioł Gabriel, z serii kadzidełek o nazwie: "Archanioły".


Niebo jest bardzo zorganizowane, wszystkie istoty niebieskie mają do wykonania określoną pracę. Każda z tych wspaniałych istot pracuje dla wielu istniejących promieni Boga. Każdy archanioł ma swoją specjalność i jest jej oddany; możemy go przywoływać zgodnie z tym, czego potrzebujemy. Każdy z 7 archaniołów może być przewodnikiem na duchowej ścieżce.


Czwarty promień - biały kolor - to promień archanioła Gabriela: Pokój i Nadzieja. Jest archaniołem zwiastowania doskonałości. Działa, aby przynieść ludzkości nadzieję, odrodzenie i jasność, harmonię pokoju i czystość. Poproś go, aby pomógł ci ustanowić dyscyplinę i porządek w twoim życiu. Poprzez jego medytację możemy transmutować negatywne myśli, manifestować piękno (wewnętrzne i zewnętrzne), czerpać inspirację artystyczną i usprawniać nasze procesy komunikacyjne. Towarzyszy matkom w czasie porodu. Jego znaczenie to: "Siła lub Słowo Boże". Dzień tygodnia: środa. Kamień: kryształ kwarcu, kamień księżycowy, kwarc dymny. Aromat: biała szałwia.  ZAPACH: biała szałwia


Kadzidła paląc się wydzielają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych energii oraz negatywnych emocji, wprowadzając w stan odprężenia i spokoju.


CZAS SPALANIA:

każde pojedyncze kadzidełko spala się przez około 30 minut

Długość kadzidełek:

ok. 20,0 cm

Materiał:

ręcznie zwijane kadzidełka z naturalnych surowców roślinnych

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk 

Instrukcja użytkowania kadzideł:

Należy rozpalić czubek kadzidła, a po chwili zdmuchnąć ogień. Czubek kadzidełka nie powinien się już palić, ma pozostać tylko rozżarzony, a wtedy zaczyna się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na specjalnie przeznaczonej do tego podstawce (żaroodpornej).

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...