Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Podgrzewacz do olejków zapachowych - Błękitny Smok "Flame Saviour" Nemesis Now


Duży, efektowny kominek do aromaterapii. Podgrzewacz ma kształt figurki w stylu fantasy. Jest to "Flame Saviour" marki Nemesis Now - "Chroniący Płomień".

Kominek przedstawia Błękitnego Smoka stojącego na szczycie góry i pilnującego zamku. Smok bezpiecznie i pewnie podtrzymuje swoim ogonem szklany talerzyk na wodę z olejkiem zapachowym. Poniżej talerzyka znajduje się górska jaskinia wypełniona niebieskimi kryształami.


Pomimo jakże fantazyjnego wyglądu — jest to w pełni funkcjonalny kominek. Można w nim zwyczajnie podgrzewać wodę z dodatkiem olejków aromatycznych tak jak w każdym innym. Ale ten ma dodatkową funkcję :) Gdy akurat nie jest używany jako podgrzewacz, jest przykuwającą oko dekoracją. 

Taki kominek do aromatyzacji na pewno sprawdzi się jako prezent. Nie tylko ma efektowny wygląd, ale przy okazji zapewni właścicielowi miłe chwile relaksu przy aromaterapii. Wystarczy mała świeczka, odrobina wody i olejku, i można odpoczywać przy ulubionym zapachu. Przy okazji ciesząc oczy ciekawie podświetlonym Smokiem oraz fantastycznym krajobrazem. Wymiary:

wysokość 24,0 cm, szerokość 17,0 cm x 18,0 cm


Materiał:

poliresin + szklany talerzyk na wodę z olejkiem


Opakowanie:

pudełko z brązowego kartonuTen kominek zapachowy jest przeznaczony do olejków mieszanych z wodą. Nie powinno się w nim używać wosków zapachowych. Należy także używać odpowiednio małej świeczki do podgrzewania, dostosowanej do rozmiaru kominka, czyli zwykłej świeczki typu podgrzewacz w standardowym rozmiarze.


PAMIĘTAJ - Zawsze stosuj się do instrukcji palenia świec.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...