Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Naszyjnik: Młot Thora


Wisior w kolorze starego srebra, w kształcie Młota Thora - tradycyjnego amuletu wojowników. Mjölnir noszony był przez Wikingów jako amulet o charakterze ochronnym.

Biżuteria sztuczna, produkt polski, wysoka jakość. W komplecie do zawieszki jest długi łańcuszek typu pancerka.


WYMIARY:

Naszyjnik Młot Thora zawieszony jest na łańcuszku o długości 65 cm.

Wymiary zawieszki: 4,5 cm x 3,2 cm. Maksymalna grubość zawieszki: ok. 7 mm.


Młot Thora - znaczenie, symbolika:


W mitologii skandynawskiej nieodłącznym atrybutem syna Odyna - Thora był jego młot Mjölnir. Był to potężny oręż wykuty przez dwa karły - Sindriego i Brokka, który miał magiczne właściwości. Rzucony we wroga powracał później do właściciela, a uderzenie wyzwalało siłę grzmotu.


Młot Thora to jeden z szerzej znanych atrybutów. To symbol siły, własnej inwencji twórczej i osiągania zamierzonego celu. Symbolizuje odwagę i nieuleganie przeciwnościom losu. Młot Thora niszczy wszelkie złe zamiary wrogów. Thor rzucał w swoich wrogów młotem, który zawsze wracał do niego jak bumerang. Amulet ten chroni przed niebezpieczeństwami, uprzedza o ataku nieprzyjaciół. Pomaga w walce z przeciwnościami losu, ale także i z własnymi słabościami. Pomaga osiągać cele i sukcesy, szczególnie w handlu, chroni przed stratami i niepowodzeniami.duży Młot Thora - wisiorek z łańcuszkiemPolecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...