Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Długie kadzidełka o zapachu aloesu "Wdzięk Jednorożca" - zapach Aloe Vera


Kadzidełka długie firmy Stamford o nazwie: "Wdzięk Jednorożca" - "Unicorn's Grace". Poczuj i pokochaj zapach Aloe Vera we wdzięku jednorożca, a jego magiczna obecność przeniesie Cię do krainy łagodności i spokoju.

Aromat: aloesowyKadzidła paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.


Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, ozdobiony obrazkiem przedstawiającym jednorożca i zawierający ok. 15 długich kadzideł, które palą się przez około 30 minut każde.Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...