Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Kadzidełka w kształcie stożków o zapachu "Ugryzienie Wilkołaka", opakowanie 20 szt.


Kadzidełka firmy Stamford o nazwie: "Ugryzienie Wilkołaka" - "Werewolf's Bite". Poczuj moc i siłę kadzidła oraz mirry w ukąszeniu wilkołaka - ten unikalny aromat spotęguje ukrytą głęboko w Tobie dzikość.

Kadzidła paląc się uwalniają przyjemny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford efektywnie oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając w stan ukojenia i spokoju.

Aromat: FRANKINCENSE & MYRRH (kadzidłowiec i mirra - wonna żywica otrzymywana z drzew i krzewów należących do rodzaju balsamowiec).

Zapach jest tak przygotowany, aby odświeżać powietrze w pomieszczeniach, a przy tym pozytywnie wpływać na samopoczucie.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde pojedyncze opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, zawierający ok. 20 długich kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...