kamea Smok "Once Upon A Time" - seria: Enchanted Cameos Anne Stokes

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 74,90 zł

Cena regularna:

74.90
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Naszyjnik ze smokiem "Once Upon A Time Cameo" - gotycka kamea z serii "Enchanted Cameos" Anne Stokes


Piękna, duża kamea w obramowaniu. Naszyjnik w gotyckim stylu, idealny dla gotyckiej damy. Zawieszka naszyjnika otoczona jest dwoma uskrzydlonymi smokami w srebrnym kolorze oraz ozdobiona u dołu przezroczystym kryształkiem w kształcie serca. Pośrodku znajduje się obrazek "Once Upon A Time" ("Pewnego razu...") znanej artystki Anne Stokes, który przedstawia gotycką czarodziejkę rozmawiającą ze smokiem.



Każda kamea z serii "Enchanted Cameos" posiada w komplecie czarną, satynową wstążkę z regulowanym łańcuszkiem zapinanym z tyłu oraz zapakowana jest w czarne pudełeczko z okienkiem. W takim eleganckim opakowaniu nadaje się świetnie na upominek dla bliskiej osoby. Naszyjnik idealny dla miłośniczki gotyckiej biżuterii oraz świata fantastyki stworzonego przez Anne Stokes.

Cała seria naszyjników "Magiczne Kamee" wykonana jest z angielskiego pewteru (stop biżuteryjny), nie zawiera niklu ani ołowiu.



WYMIARY:

kamea (zawieszka): szerokość 6,0 cm, wysokość wraz z kryształkiem: 5,0 cm

długość wstążki: ok. 15,5 cm + 2,5 cm regulacji

BIŻUTERIA SZTUCZNA

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl