Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 19.00 PLN

Laska z uchwytem w kształcie czaszki demona


Metalowa laska do podpierania, z głownią w kształcie szponiastej łapy trzymającej czaszkę w kolorze srebra. Idealne dopełnienie eleganckiego stroju w stylu np. steampunk lub gotyckim.

Trzon laski jest wykonany z metalu, a jej zdobienia i głownia ze specjalnej utwardzonej żywicy (poliresin). Ma długość odpowiednią, aby mógł się na niej oprzeć dorosły człowiek średniego lub wysokiego wzrostu. Dolna część posiada gumową końcówkę amortyzującą uderzenia o podłoże. Głownia w kształcie szponiastej łapy trzymającej demoniczną czaszkę jest bardzo szczegółowo wykonana, i wykończona w kolorze imitującym srebro.

Rękojeść jest ukształtowana wygodnie do trzymania w dłoni.WYMIARY:

- Rękojeść: wysokość 16,0 cm, szerokość 6,5 cm

- Całkowita wysokość laski wraz z uchwytem to ok. 99,0 cmLaska kolekcjonerska, która może być wyjątkową dekoracją w stylu retro, rekwizytem do sesji zdjęciowych lub eleganckim dodatkiem do stroju prawdziwego dżentelmena. Nie ma możliwości regulacji ani zmiany długości. 

Jest to gadżet, rekwizyt, dodatek do stroju.

Uwaga - Produkt nie posiada atestów medycznych. Nie jest to wyrób medyczny. Nie ma możliwości regulacji.gotycka laska z głownią, kulka w kształcie czaszki

Napisz opinię
2017-09-23 00:19:49 - duxmazoviae

Jako osoba z niedowładem potrzebująca klimatycznej laski produkt idealny. Solidny i wygląda na trwały.

2018-07-17 19:40:14 - Kryształ

Dobre wykonanie polecam za taką cene naprawde robi wrazenie

2019-02-17 22:42:55 - szymon

cem zebyla ma gicna ruszka carowala na prawde

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...