Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Szklana kula kryształowa w rozmiarze: średnica 7,5 cm - ze szklaną podstawką w komplecie


Szklana kula o średnicy 7.5 cm, z osobną szklaną podstawką w komplecie. Podstawka jest również wykonana ze szkła kryształowego. Komplet zapakowany jest z eleganckie pudełko tekturowe projektu Lisy Parker, z nadrukiem przedstawiającym Mrocznego Anioła z czarodziejską kulą w dłoniach.


Kryształowa kula jest wykonana w całości z przezroczystego szkła.

Kula prezentuje się bardzo elegancko, może być piękną dekoracją, a zarazem jest idealna do ćwiczeń zdolności jasnowidzenia.WYMIARY:

  • średnica kuli: 7,5 cm
  • szerokość podstawki: 3,0 cm x 3,0 cm, wysokość 1,5 cm
  • waga ok. 0,8 kg

Materiał:

szkło kryształoweCałość pakujemy bardzo starannie do wysyłki, w grubą warstwę materiałów ochronnych, co daje gwarancję, że kula dotrze z przesyłką w idealnym stanie.

W naszej ofercie mamy też inne kule w różnych rozmiarach.


WAŻNE - przedmioty wykonane ze szkła kryształowego skupiają światło i mogą tworzyć tzw. gorące punkty w miejscach,

gdzie padają skupione przez nie promienie słoneczne. Kryształową kulę należy więc ustawić

z dala od bezpośredniego światła słonecznego i z dala od materiałów łatwopalnych.


KRYSTALOMANCJA to sztuka wpatrywania się w naturalny lub oszlifowany kryształ, w celu zajrzenia w przyszłość. Jest ona częścią najstarszych tradycji. Wywodzi się od wróżenia poprzez wpatrywanie się w czystą lub lustrzaną powierzchnię, dopóki nie zaczną pojawiać się obrazy albo na niej samej, albo też w umyśle patrzącego.


Wróżenie z kryształowej kuli jest jednym z najstarszych sposobów przewidywania przyszłości. Wcześniej wykorzystywano do wróżb taflę wody, potem naczynia z atramentem, lustra, czasem po prostu przezroczyste lub ciemne szkło. Do wróżenia używano wszystkiego co skutecznie odbijało światło, tworząc przy tym świetlne refleksy. We wszystkich tych metodach, osoba patrząca posługuje się odblaskową powierzchnią, na której skupia swoją uwagę.

Wpatrywanie się w kryształową kulę i wróżenie z niej, jest doskonałym sposobem na ćwiczenie jasnowidzenia dla osób posiadających do tego odpowiednie predyspozycje.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...