Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 16.00 PLN

Dekoracyjny podgrzewacz do olejków z figurką wilka - "Wilk Strażnik Północy"


Kominek zapachowy do aromaterapii w ciekawym kształcie. Podgrzewacz przedstawia białego wilka, siedzącego przy źródełku pod drzewem. Szklany talerzyk, służący do podgrzewania wody z olejkiem aromatycznym, umieszcza się na gałęziach drzewa.


Kominek nosi nazwę: "North Spirit of the Forest". Całość jest zapakowana w tekturowe pudełko prezentowe z nadrukiem.Ładny i ciekawy z wyglądu gadżet, który jest całkowicie funkcjonalnym kominkiem zapachowym. Do talerzyka nalewa się wody, dodaje kilka kropel olejku eterycznego, a pod talerzykiem ustawia się tealight, aby podgrzewał całość od spodu. Niewielkim wysiłkiem można codziennie cieszyć się aromaterapią łagodzącą skutki stresu lub też poprawiać swoje zdrowie odpowiednio dobranymi, naturalnymi olejkami. A kiedy akurat kominek nie jest używany - dzięki swojemu ciekawemu kształtowi jest po prostu dekoracją. 


Taki podgrzewacz może być prezentem, z którego ucieszy się nie tylko miłośnik czy miłośniczka magicznych klimatów czy pięknych i mądrych zwierząt, jakimi są niewątpliwie wilki. Na pewno taki upominek doceni każdy, kto dzięki niemu skorzysta również z łagodzącej stresy aromaterapii.WYMIARY:

12,0 cm x 12,00 cm x 11,0 cm

Średnica talerzyka: 12 cm

Materiał:

poliresin oraz szklany talerzyk


Do kominka można dobrać pasujące do zestawu: świecznik, podstawkę na kadzidła, figurki, stojak na wino lub inne gadżety z serii "Wilk Strażnik Północy".

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...