Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 14.50 PLN

Podgrzewacz do olejków zapachowych - Kociołek Czarownicy


Kominek do aromaterapii wykonany z ceramiki, w kształcie magicznego kociołka czarownicy. Kociołek wiedźmy jest cały w czarnym kolorze. Z przodu ma otworki w kształcie gwiazd, a z tylu otwory w kształcie księżyców.

Wewnątrz kominek jest pusty, do środka wkłada się zapaloną świeczkę typu t-light (zwykły podgrzewacz w aluminiowej osłonie). Na szczycie kociołka znajduje się wgłębienie w kształcie miseczki, przeznaczone na wodę zmieszaną z olejkami eterycznymi. Palący się podgrzewacz ogrzewa miseczkę z wodą, a jednocześnie podświetla otworki w kształcie gwiazdek i księżyców. Dzięki temu kociołek wygląda jeszcze ciekawiej podczas użytkowania.


Kominek zapachowy wykonano w całości z ceramiki, jest dzięki temu trwały oraz łatwy do wyczyszczenia. Jest przeznaczony do podgrzewania wody z dodatkiem olejków aromatycznych. Może być udanym prezentem dla dla każdego, kto lubi dodać odrobinę magii do swojego otoczenia. Gadżet, który pozwoli cieszyć się chwilą przyjemnego relaksu przy ulubionych olejkach zapachowych.WYMIARY:

wysokość 10,0 cm, szerokość 11,5 cm x 8,5 cm

Kolor:

czarny


Materiał:

ceramika

Opakowanie:

kartonik z nadrukiemInformacje dotyczące bezpieczeństwa: Zawsze przestrzegaj instrukcji palenia świec. Użyj dobrej jakości standardowego podgrzewacza i nie przepełniaj naczynia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...