Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Długie kadzidła o zapachu "Pocałunek Wampira" - opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka Stamford - "Pocałunek Wampira" - Vampire's Kiss.

Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze. Zapach pozwala się zrelaksować, a przy tym wyostrzyć swoje zmysły i zbudować wewnętrzne poczucie siły.Zapach jest bardzo przyjemny, świeży i orzeźwiający, lekko słodki, nie jest ciężki i nie jest duszący, więc na pewno każdemu przypadnie do gustu.

Aromat:

lawenda, piżmo, drzewo cedrowe


Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, udekorowany domalowaną spływającą krwią, zawierający ok. 15 kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Ilość w opakowaniu:

ok. 15 szt długich patyczków

CZAS SPALANIA:

ok. 30 min Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie.

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.

Napisz opinię
2016-11-05 00:07:21 - Ewa

Cudowny zapach, pobudza wyobraźnię :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...