Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Długie kadzidła o zapachu "Pocałunek Wampira" - opakowanie 15 szt.


Czarne kadzidełka Stamford - "Pocałunek Wampira".

Paląc się uwalniają mocny i przyjemny aromat, który oczyszcza powietrze, pozwala się zrelaksować, a przy tym wyostrzyć swoje zmysły i zbudować wewnętrzne poczucie siły.

Zapach jest bardzo przyjemny, świeży i orzeźwiający, lekko słodki, ze zdecydowaną nutą owocową oraz waniliową, na pewno każdemu przypadnie do gustu.

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych składników perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze, udekorowany domalowaną spływającą krwią, zawierający ok. 15 kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie.

Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.Napisz opinię
2016-11-05 00:07:21 - Ewa

Cudowny zapach, pobudza wyobraźnię :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...