Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

 Czarna Róża - kwiat sztuczny 


Róża czarna (kwiat sztuczny) o długości ok. 70 cm. Dość realistycznie wykonana, łodyga jest koloru naturalnej ciemnej zieleni, posiada kolce, liście są lekko cieniowane, górne lekko jaśniejsze niż dolne. Doskonała na prezent dla mrocznej gotyckiej damy.

 


Liście są koloru jaśniejszej oraz ciemnej zieleni cieniowane na brązowo po brzegach, płatki kwiatu są czarne, lekko karbowane, wykonane z materiału.

Szerokość główki kwiatowej ok. 8cm.

Do wysyłki zabezpieczamy różę dokładnie w kartonowym pudełku. Jeśli chcesz kupić więcej sztuk na raz - w koszyku naliczy się rabat ilościowy.

Istnieje wiel mitów i legend opisujących, w jaki sposób powstały róże. Jedna z tych  legend opowiada, że róża zrodziła się z piany, która spadła na ziemię z ciała bogini Afrodyty, gdy ta po raz pierwszy wynurzyła się z fal morskich spiesząc do Adonisa.

Natomiast Czarna Róża powszechnie jest uznawana za symbol smutku oraz niezwykłości, gdyż w tym kolorze w naturze jest zjawiskiem bardzo rzadkim. Może oznaczać idealne nieosiągalne piękno, lub też perfekcję oraz mądrość, a z drugiej strony - smutek i tęsknotę, potrzebę zaspokojenia wewnętrznej pustki. Zapewne z tego właśnie powodu, że z tymi kwiatami wiąże się tak bogata symbolika, są one najczęściej podarunkiem dla ukochanych osób i czasem niosą ze sobą ukrytą w kolorze wiadomość.

Napisz opinię
2012-04-03 15:18:17 - SmokoWoj

Róża jest po prostu piękna! Łodyga i liście są wręcz oszałamiająco podobne do prawdziwej rośliny! Proszę też zwrócić uwagę, że cały kwiat ma ponad pół metra... Ponadto towar został fantastycznie zapakowany! Świetny prezent dla oryginalnych osób. Polecam!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...