Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 14.90 PLN

Ręka Szkieletu z Czarną Różą - figurka dekoracyjna


Figurka w kształcie kościstej rączki szkieletu, trzymającej kwiat czarnej róży. Róża jest dość okazała, ma wielkie płatki w kolorze głębokiej czerni oraz ciemno-zieloną łodygę. Koścista łapka ma stabilną podstawę ułożoną z malutkich czaszek.


Dekoracja rodem z filmu o rodzinie Addamsów. Mroczny gadżet dla fana gotyku i horrorów, przedmiot pełen niezwykłej symboliki. Wieczna róża, która nigdy nie zwiędnie - zachowa na zawsze swoje mroczne piękno. Oraz koścista ręka, która wychyla się ze stosu czaszek, aby ją podać.Materiał:

poliresin

Szczegółowe wykonanie, malowanie ręczne.

WYMIARY:

wysokość 17,0 cm, szerokość 10,0 cm x 7,0 cm

Opakowanie:

pudełko z białego kartonuCzarna Róża powszechnie jest uznawana za symbol smutku, melancholii, a także niezwykłości, gdyż w tym kolorze w naturze jest zjawiskiem bardzo rzadkim. Właściwie chyba nawet można powiedzieć, że niespotykanym. Nazwę czarnych róż noszą często bardzo mocno ciemno-czerwone róże.


Czarna Róża jako symbol może oznaczać idealne nieosiągalne piękno, lub też perfekcję oraz mądrość, a z drugiej strony - smutek i tęsknotę, potrzebę zaspokojenia wewnętrznej pustki. Zapewne z tego właśnie powodu, że z tymi kwiatami wiąże się tak bogata symbolika - są one często poszukiwanym podarunkiem dla ukochanych osób. Mogą nieść ze sobą ukrytą w kolorze wiadomość.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...