Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 13.50 PLN

Kadzidła długie o zapachu "Klątwa Czarownicy" - opakowanie 15 szt


Czarne kadzidełka firmy Stamford o bardzo tajemniczej nazwie: "Klątwa Czarownicy".

Paląc się uwalniają mocny, poprawiający samopoczucie aromat. Zapach kadzidełek Stamford oczyszcza powietrze i pomaga uwolnić się od negatywnych emocji, wprowadzając każdego w stan ukojenia i spokoju.

Czas spalania:

ok. 30 minut

Kadzidełka zostały wykonane z naturalnych materiałów perfumeryjnych w Indiach. Każde opakowanie to kartonik w czarnym kolorze z wizerunkiem czarownicy z miotłą, zawierający ok. 15 kadzidełek, które palą się przez około 30 minut każde.Jeśli wolisz kadzidła w kształcie stożków zamiast długich patyczków - to dokładnie ten sam zapach odnajdziesz w naszym sklepie w dziale z kadzidłami stożkowymi.

Użycie kadzidła: należy rozżarzyć czubek kadzidła, aby zaczął się uwalniać aromatyczny dym. Kadzidło ustawić na przeznaczonej do tego podstawie. Pamiętaj - nigdy nie zostawiaj palących się kadzideł bez nadzoru, ustawiaj je z daleka od łatwopalnych przedmiotów oraz  w miejscu niedostępnym dla małych dzieci oraz zwierząt.czarne kadzidła Klątwa Czarownicy

Napisz opinię
2013-02-09 11:02:53 - Kamila

Muszę przyznać, że zapach jest cudny. Dzięki nim moje mieszkanie ma wręcz magiczną zapachową aurę. Kadzidełka warte są swojej ceny. Paczka przyszła bardzo szybko. Gorąco polecam ;)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...