Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
Koszt wysyłki od: 13.00 PLN

Naszyjnik "Astral Pentagram" seria: Pentagramy


Dość duży wisiorek w kolorze starego srebra i czerni, ozdobiony wypukłym, półkoliście wygiętym pentagramem, wewnątrz którego na czarnym tle umieszczony jest duży, przezroczysty kryształ.


Wymiary:

Zawieszka: średnica 4.0cm, głębokość 2,0 cm. Łańcuszek o długości ok. 44,0 cm.BIŻUTERIA SZTUCZNA, szczegółowe wykonanie. Wisior wykonany jest z angielskiego pewteru, posiada w komplecie łańcuszek z zapięciem. Całość jest zapakowana w pudełeczko prezentowe.


Astral Pentagram to wyjątkowy talizman - został zaprojektowany, aby przyciągnąć i kanałować magiczną energię do kamienia umieszczonego w centrum wisiorka, obraz kopuły z pentagramu znajduje odzwierciedlenie w błyszczącej powierzchni poniżej. W podobny sposób Astral Pentagram można wykorzystać, aby pomóc zamanifestować swoje wewnętrzne wizje w fizycznej rzeczywistości.


Na obwodzie pentagramu znajduje się napis w magicznym skrypcie Malachim: "Jak na górze, tak i na dole".Pentagram to kluczowy symbol w zachodniej tradycji magicznej, jest 5-ramienną gwiazdą reprezentującą cztery elementy: Ziemię, Ogień, Powietrze i Wodę zwieńczone Duchem. Jest on niezbędny dla magów i czarownic podczas rytuałów oraz oczyszczania energii w magicznym kręgu, a także jest wykorzystywany do ochrony. Różne magiczne pentagramy, o nieco różnym kształcie i zdobieniach pochodzą z wielu różnych tradycji magicznych i są zaprojektowane do wielu różnych celów.


Astral Pentagram wisiorek

  • PENTAGRAM był bardzo popularnym znakiem, bez negatywnego znaczenia i występował w wielu religiach na przestrzeni wieków. Jeden z pierwszych odnalezionych pentagramów pochodzi z Mezopotamii i jest datowany na ok. 3500 r p.n.e.

Pitagorejczycy uznawali pentagram za symbol prawdy, doskonałości, gdyż uważali, że odzwierciedla on złote proporcje. Celtowie natomiast utożsamiali go z Morganą, Boginią Podziemi, a sama idea liczby pięć często przejawia się w mitologii czy historii Irlandii.

Również w chrześcijaństwie pentagram początkowo uważany był za pozytywny symbol - prawdy i mistycyzmu. Używany był np. przez cesarza Konstantyna jako pieczęć do odpędzania złych duchów. Pentagram symbolizował także pięć ran Chrystusa.

Dopiero od czasów Inkwizycji pentagram zaczął być uważany za symbol głowy diabła Bafometa. W XIX wieku wprowadzono podział na „dobry pentagram” i „zły pentagram”. I tak pentagram prosty, czyli z jednym wierzchołkiem skierowanym do góry został uznany za ten dobry, a pentagram odwrócony, czyli z dwoma rogami do góry – za zły. To właśnie ten „zły” został wykorzystany przez LaVey’a w trakcie tworzenia Kościoła Szatana, a sam pentagram został nazwany pentagramem Bafometa. Inna nazwa to „Mendes Pentagram” lub „Szabasowy Kozioł”.Wszystkie Pentagramy można nosić do celów dekoracyjnych lub symbolicznych, ale jeśli będziesz chciał aktywować Pentagram do celu, dla którego został stworzony - wskazane jest, aby stworzyć związek pomiędzy sobą i siłami kosmicznymi, które działają poprzez niego, wykonując prosty akt inicjacji Pentagramu, który jest opisany poniżej.

Wiele osób woli nosić pentagram przez jakiś czas przed poświęceniem go, aby zapoznać się z jego energią i otrzymać inspirację co do jego magicznej intencji. Zastosowanie opisane dla każdego Pentagramu powinno być postrzegane tylko jako przewodnik. Możesz również naładować Pentagram w innych intencjach, jeżeli intuicyjnie czujesz, że są w zgodzie z jego energią.
Aktywacja talizmanu lub amuletu - INSTRUKCJA:I. Przygotowanie


Będziesz potrzebować: szklanki czystej wody, białej świecy w świeczniku, kilka szczypt soli, małego stolika, białego obrusa, kadzideł i cichego pokoju. Upewnij się, że nic nie zakłóci Twojego spokoju - wyłącz telefon i zasuń zasłony. Połóż biały obrus na stole, postaw zapaloną świecę, szklankę wody, zapal kadzidła i umieść swój Pentagram obok nich. Wyłącz niepotrzebne światła, zamknij oczy i poświęcić kilka minut na myślenie o tym, co chcesz osiągnąć dzięki swojemu Pentagramowi w zgodzie z jego specjalnym magicznym przeznaczeniem i stwórz szczegółowy obraz siebie w sytuacji, gdy z powodzeniem osiągasz swój cel.II. Poświęcenie / Oczyszczenie


Przesuń Pentagram przez dym z kadzidła, aby symbolicznie oczyścić go żywiołem powietrza. Następnie przesuń Pentagram przez płomień świecy, aby symbolicznie oczyścić go ze wszystkich zanieczyszczeń żywiołem ognia. Następnie weź szczyptę soli i wsyp ją powoli do wody - wyobrażając sobie przy tym, że woda wypełniona jest złotym światłem. Następnie skrop tą poświęconą wodą twój Pentagram, wyobrażając sobie, że również otacza się dzięki temu złotym światłem. Na koniec nasyp kilka ziaren soli na Pentagram symbolizując jego oczyszczenie poprzez żywioł ziemi.

Twój Pentagram jest teraz oczyszczony ze wszystkich zewnętrznych wpływów i gotowy do naładowania, aby pomógł Ci w osiągnięciu zamierzonego celu.III. Nadanie mocy


Teraz usiądź i zamknij oczy, trzymając Pentagram w prawej ręce. Wyobraź sobie otaczającą Cię sferę białego światła promieniującą we wszystkich kierunkach. Skoncentruj swoją energię na tym obszarze, poczuj tę moc i rosnący blask. Wyobraź sobie strumień światła spływającego ze sfery do czubka głowy i powoli spływającego do twojego splotu słonecznego, co naładuje Cię energią i utworzy drugą potężną kulę złotego światła, które Cię ogrzewa i ożywia.

Teraz wyobraź sobie siebie w sytuacji, w której osiągasz pożądany cel i utrzymuj wizję tego w głowie, całą swoją energią wizualizując to złote światło przepływające przez ciało do swojego prawego ramienia i po prawej ręce, a następnie do Pentagramu. Twój Pentagram jest teraz napełniony intencją.

Pozwól sobie na kilka minut odpoczynku, a następnie wypij coś lub przekąś, aby ochłonąć i wrócić z powrotem na ziemię. Twój Pentagram teraz pracuje dla Ciebie, w połączeniu z kosmicznymi siłami, więc bądź przygotowany na pewne pozytywne zmiany w swoim życiu. Będzie nadal pracować dla Ciebie i to tak długo, jak będzie noszony lub utrzymywany w zasięgu aury.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...